Напередодні свята дня захисту дітей, за ініціативи сільського голови Дмитрушківської сільської ради Тетяни Борисівни Шевчук, у населених пунктах громади відбулися зустрічі з дітьми, чиї батьки захищали нашу державу у зоні АТО/ООС.

Дата: 01.06.2019 15:04

Нині свято Дня захисту дітей набуло особливого змісту, адже від воєнного протистояння з агресором страждають в першу чергу діти, і  звичайно  діти  учасників АТОООС  і всі інші, адже порушені їх найголовніші права: на мирне небо над головою, на надійну домівку й міцну родину, на щасливе безтурботне дитинство.

Напередодні свята, за  ініціативи сільського голови Дмитрушківської  сільської ради  Тетяни Борисівни Шевчук,   у  населених пунктах    громади  відбулися зустрічі з дітьми, чиї батьки захищали нашу державу у зоні  антитерористичної операції / операції об’єднаних сил  та  самих  батьків.   Під час  зустрічі,   працівники відділу культури, туризму, молоді та спорту, захисту дітей  Дмитрушківської  сільської ради та старости сіл громади,  привітали  дітей    дошкільного та шкільного віку   з прийдешнім святом  та вручили   подарунки.

Село Дмитрушки:

Село Гереженівка:

Село Пугачівка:

Тільки об’єднавши зусилля, ми можемо зробимо все, аби захистити наших дітей, уберегти їх від  лихого,  тож   щиро дякуємо   за    фінансову підтримку керівників  підприємств:

• ПП «Дмитрушки»(директор Рубаненко В.А.);
  • ТОВ «Вітанко» (директор Селецький В.П.) с. Дмитрушки;
  •  ФГ «Зозуля»(директор Зозуля С.М.) с. Старі Бабани
  • ТОВ ВТФ «Сяйво» (керівник Поліщук О.В.) с. Пугачівка
  • ФГ «Колос НПП»(керівник  Галюк І.Б.)   с. Старі Бабани

Сповнені чудовим настроєм  родини  висловлювали слова подяки та вдячності   керівництву  громади  та   спонсорам  цієї   сердечної  акції.