6 листопада відбулася позапланова нарада керівників закладів освіти Дмитрушківської об’єднаної територіальної громади під керівництвом голови сільської ради Тетяни Борисівни Шевчук.

Дата: 13.11.2019 14:10

6  листопада відбулася позапланова нарада  керівників закладів освіти Дмитрушківської  об’єднаної територіальної громади під керівництвом   голови сільської ради Тетяни Борисівни Шевчук.

Зустріч розпочалася з представлення директорам та завідувачам  освітніх закладів   начальника відділу освіти  - Інни Миколаївни Марчук.    Учасники зібрання окреслили   плани на     2019-  2020  навчальний рік.

Розглянули    питання організованого  початку  опалювального  сезону та     належного харчування дітей в освітніх закладах громади.

Щиро   вітаємо у своєму колективі    висококваліфікованого    працівника  і   бажаємо  новопризначеному начальнику плідної роботи на теренах освітянської ниви.