Урочиста реєстрація шлюбу відбулася в Дмитрушківській сільській раді 12 листопада 2019 року.

Дата: 12.11.2019 15:29

У щасливу та міцну родину поєднали свої серця  Іван  та   Олена   Навроцькі. Урочисту  церемонію шлюбу  провела  начальник  відділу культури,  туризму, молоді і спорту, захисту дітей   Ольга Багрій.

«  Вічного  вам  кохання і міцної родини. Нехай ваші відносини будуть міцними і щирими, в сім’ї панує розуміння, а спільний шлях буде світлим і щасливим!,  - привітала  наречених   та  вручила свідоцтво  про  шлюб    голова Дмитрушківської    громади  Тетяна  Борисівна  Шевчук.

Щасливі   наречені!   Колектив  Дмитрушківської сільської ради   вітає вас з   вашою знаменною подією. Нехай ваш корабель пливе без вітрів і штормів. Нехай тільки ясна погода і попутний вітерець супроводжує вас на спільному життєвому шляху. Бережіть і шануйте один одного!