3 листопада 2019 року, ансамбль «Радість» Дмитрушківської ЗОШ І – ІІІ ступенів, (керівник – Мазура Ю.П.) взяли участь у 9-му Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Країна – ART- FEST», який проходив у м. Черкаси.

Дата: 11.11.2019 08:38

Вітаємо наших переможців!

3 листопада 2019 року, ансамбль «Радість»  Дмитрушківської ЗОШ І – ІІІ ступенів,  (керівник – Мазура Ю.П.)  взяли участь у   9-му Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Країна – ART- FEST», який проходив у м. Черкаси.

Фестиваль проведено за підтримки  Міністерства культури України та Національної спілки композиторів України, організатор якого є Міжнародна корпорація «Зоряні мости».

Журі конкурсу, люди мистецтва, патронати конкурсу-фестивалю, державні діячі мистецтв, високо оцінили виступи вихованців Дмитрушківської ЗОШ.

За підсумками журі вокальний ансамбль «Радість» були нагороджені дипломи І та ІІ ступенів, подарунковим сертифікатом до  дитячого табіру «Разом»,  Болгарія, м. Кітен  та символічними кубками фестивалю.

Під час проведення панувала чітка структура організації конкурсу-фестивалю, приємна  доброзичлива  атмосфера,  високий рівень професійного оцінювання журі.

Щиро вітаємо ансамбль «Радість» та їх незмінного  керівника   Мазуру Юлію Петрівну,  бажаємо нових перемог, творчого натхнення та процвітання!