Сільський голова Дмитрушківської громади Тетяна Борисівна Шевчук привітала працівників соціальної сфери.

Дата: 05.11.2019 13:09

Турбота про людину, її майбутнє, забезпечення соціальних гарантій і допомога тим, хто її потребує – це надважливі завдання, які щодня виконують працівники соціальної сфери.

З професійним святом соціальних працівників привітала сільський голова Дмирушківської  громади Тетяна Борисівна Шевчук. Так, за сумлінну працю, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до вирішення проблем соціального захисту населення, та з нагоди Дня працівника соціальної сфери почесними грамотами Дмитрушкіської сільської ради нагороджено:

• КВАШУ Марію Генріхівну, соціального робітника відділення  соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування  (надання соціальних послуг) Уманського району у селі Собківка;

• МОВЧАН Меланію Петрівну, соціального робітника відділення  соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування  (надання соціальних послуг) Уманського району у селі Дмитрушки;

• МИХАЙЛОВИНУ Юлію Василівну, соціального робітника відділення  соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування  (надання соціальних послуг) Уманського району у селі Гереженівка.