У Дмитрушках відбувся мега крутий проект Локальна «Школа Успіху» від Фонду Кличко.

Дата: 01.11.2019 13:24
Кількість переглядів: 752

      У Дмитрушках відбувся мега крутий проект Локальна «Школа Успіху» від Фонду Кличко.

 

    29 та 30 жовтня підлітки Уманського району мали змогу відвідати мега крутий проект під назвою Локальна «Школа Успіху». На проекті були присутні діти навколишніх сіл,а також представники УАЛу.

Фото без опису

  «Приємно бачити коли те, що ти робиш всім подобається,і учасники хочуть залишитися ще» - розповідає Валентин.

Фото без опису

 

    29 жовтня учасники мали змогу почути лекцію від організатора, а також дізнатися про ефективну рекламу та волонтерство. В перший день відвідали пекарню «Гереженівський хліб» де дізналися про технології виготовлення хлібо-булочних виробів та пригостилися смаколиками. Так і закінчився перший день, який був насичений танцями, музикою, веселою атмосферою та посмішкою учасників,яка супроводжувала їх протягом проекту.

Фото без опису

 

     Другий день (30 жовтня) ще більше був насичений цікавими та різноманітними лекціями, учасники мали змогу почути про успіх, від підприємців та успішних людей, також поспілкуватися про торгівлю в соц. мережах та стартапи. Після цього учасники отримали сертифікати та солодощі від організаторів.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 

 

 

 

 

    «Ми не очікували, що відгукнеться така кількість підлітків, адже на проекті зібралися активні, амбіційні підлітки, а також ті, що хочуть змінювати світ на краще. Емоції учасників та організаторів переповнюють, адже учасники зарядилися чудовим настроєм, знаннями та новими друзями, а організатори новими силами на нові проекти» - доповнив Валентин.

  Дякуємо всім хто підтримував нас, особливо спонсорам, сільській владі, директорові школи, та ЗМІ.

 

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора