Дата: 01.11.2019 10:52

30 жовтня працівники Дмитрушківської сільської ради взяли активну участь в акції «Посади дерево». Під час акції було висаджено 100 дерев, а саме: берези, липи, шовковиці, горіхи, та інші.

Жителі села Дмитрушки та працівники сільської ради  щиро вдячні:

• депутату сільської ради  - Шевчуку Петру Васильовичу, за надані саджанці  та надання техніки для копання ям під висадку дерев;
  • керівникам ПП «Дмитрушки»  Рубаненку Василю Анатолійовичу та директору комбікормового заводу  Кисілю Євгенію Анатолійовичу за підвіз води  і  надання  трактора для висадки дерев.

Посадити дерево – це не тільки подарунок планеті та кисень для людей, а й  символ росту, розквіту та, врешті, плодів. У посадці дерев є щось глибоко символічне. Це сприяння розвитку та підтримки нового життя. Східні ж мудреці обіцяють кожному, хто посадить дерево – рік щастя. Тож надіємося що всі саджанці приживуться, і сподіваємося на щасливе майбутнє.