Казкова екскурсія учнів Старобабанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
Як легко творити казку для своїх дітей і розширити рамки новорічного дива. Зовсім недалеко від Києва, в Клавдієво, знаходиться фабрика ялинкових іграшок, де щодня відбувається «звичайне диво» — руками диво-майстрів створюються ялинкові прикраси. Побачити на власні очі це диво — мрія кожної дитини. Батьки та класний керівник 6 класу Старобабанівської школи взялися відкрити завісу таїнства виробництва ялинкових прикрас, організувавши поїздку до Клавдієвської фабрики іграшок для учнів школи.
На Клавдієвській фабриці учні побували у кількох виробничих цехах і занурилися в казкову атмосферу створення ялинкових іграшок. Ах, як це відрадно відчувати себе добрим чарівником, в руках якого прокидається дивовижний зимовий пейзаж, який діти створювали на майстер - класі. А як сяють очі дітвори, коли вони самостійно розфарбовували ці іграшки! Але найприємніше, що свій шедевр можна з гордістю упакувати в святкову коробочку і забрати з собою.
У склодувному цехудіти побачили, як зі скляної колби народжується новорічна іграшка. Скло нагрівають до 600 градусів, і вправні майстри видувають з нього іграшки різних форм і розмірів. Однак найбільше сподобалося в художньому цеху. Саме тут на іграшки наносяться різні малюнки та візерунки. Талановиті художники з радістю відкрили гостям секрети техніки розпису по склу.
У музеї ялинкових іграшок, до уваги відвідувачів представлені кращі досягнення найбільших фабрик світу, діти змогли зануритися в захоплюючу різноманітність шедеврів сувенірної продукції. Учні побували і у чарівній кімнаті з сюрпризом, вхід до якої розташований у чудо - шафі, а також відвідали крамницю ялинкових іграшок, де змогли придбати сувенірні ялинкові кулі, що подаруюють чарівну атмосферу свята.
Наступною приємною несподіванкою для дітей став похід у «McDonalds», де вони поласували смаколиками та отримали безліч задоволення.
Захоплююча екскурсія, яскраві враження та позитивні емоції від чудово проведеного дня надовго залишаться у пам’яті дітей Старобабанівської школи.