Дата: 29.10.2019 09:07

28 жовтня, в Україні відзначають офіційний День звільнення від фашистських загарбників. Саме цей день вважають датою остаточного вигнання окупаційних фашистських військ за межі території України. Тож, цього року виповнюється 75 років від дня вигнання нацистських окупантів із України.

Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі. Є суд історії. Вже майже досконально вивчені всі масштаби цієї згубної війни. Її причини, її наслідки. Перемога. Це була перемога зі сльозами на очах. Це були сльози радості і одночасно сльози горя. Це не можна описати простими словами. Складні формулювання так само не підійдуть. Жодними словами не можна  описати те, що відчували наші батьки і діди, матері і бабусі, на очах яких відбувався весь жах однієї з найкривавіших воєн на нашій планеті. Не можна висловити, але ми і не маємо права забути розповіді людей які були свідками тих страшних часів. Інакше це може повторитися. І ми говоримо: «Ніхто не забутий!», «Ніщо не забуто!». Будемо пам’ятати і навчати своїх нащадків любити свою рідну Україну!

І саме в цей день керівництво Дмитрушківської громади :

• Сільський голова   - Шевчук Тетяна Борисівна
  • Секретар сільської ради -   Бень Людмила Валеріївна
  • Керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Дмитрушківської  сільської ради  - Овчіннік  Валентина  Михайлівна
  • Виконуюча обовязків старости у селі Старі Бабани - Мельниченко Валентина Сергіївна

відвідали в селі  Старі Бабани ветеранів та учасників великої вітчизняної війни:

• Любарського Василя Олександровича,
  • Козиненко Пелагію Ларіонівну,
  • Гнатенко Анастасію Степанівну,

привітали їх зі святом та вручили подарунки.