"Пам'ять живе у віках"- в Пугачівці вшанували пам’ять визволителів, які поклали своє життя за Україну.

Дата: 29.10.2019 16:20

28 жовтня наша країна відзначає День визволення України від німецько-фашистських загарбників. Ця дата залишиться найсвітлішим спомином у серці кожного громадянина України. Адже, саме Україна зазнала найбільших жертв і руйнувань у страхітливій Другій світовій війні.

Працівники  Пугачівського старостату,сільської бібліотеки і  клубу, ФАПу, Пугачівської філії Дмитрушківської ЗОШ, учасники АТО, підприємці та жителі села вшанували пам’ять  визволителів, які поклали своє життя за Україну. Поклавши квіти до Обеліску Слави,  хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять славних героїв-визволителів, які віддали життя у боротьбі за наш край, та тих Героїв України, які полягли за Українську державність під час подій на Сході України.