Посвята в старшокласники у Старобабанівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.

Дата: 28.10.2019 13:22

Традиційним у  у Старобабанівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів стало проведення посвяти в старшокласники. Це дає можливість дітям проявити свою творчість, свій талант, довести, що вони заслуговують звання „Старшокласник”.
    25 жовтня шкільна родина  Старобабанівської загальноосвітньої школі І-ІІІ ступені вприйняла в свої ряди старшокласників – учнів 9 класу. З нагоди цієї події у школі відбувся вечір «Посвята в старшокласники».
  Учні 9 класу продемонстрували свою кмітливість, акторську майстерність, вміло виконували пісні та проходили випробування. Свято пройшло в дружній та веселій атмосфері. Серйозним фрагментом свята для учнів стала клятва старшокласника, в якій учні обіцяли берегти традиції рідної школи та вирости гідними громадянами України.  Тож бажаємо новим «Старшокласникам» бути гідними цього почесного звання, стояти на захисті інтересів школи та шкільної громадськості.