Учні 10 та 11 класів Дмитрушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів 24 жовтня 2019 року підтримали всеукраїнську акцію «Посади дерево – збережи життя на землі».

Дата: 25.10.2019 11:41
Кількість переглядів: 490

    Посадити дерево - це не тільки подарунок планеті та кисень для людей, а й символ росту, розквіту та, врешті-решт, плодів. У посадці дерев є щось глибоко символічне. Це сприяння розвитку та підтримка нового життя. Східні ж мудреці обіцяють кожному, хто посадить дерево – рік щастя.

Фото без опису

    Традиція щорічної висадки дерев є у багатьох країнах та різних континентах.

  Тож учні 10 класу (класний керівник Копелянець О.І.) та 11 класу (класний керівник Дзисюк В.М.) Дмитрушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів 24 жовтня 2019 року вирішили підтримати цю традицію акцією «Посади дерево – збережи життя на землі», адже згідно з концепцією Нової української школи, екологічна грамотність та свідоме піклування про навколишнє середовище – одна з ключових освітніх компетентностей, а турбота та догляд за рослинами – гарний спосіб прищеплювати учням любов до природи.

Фото без опису

Фото без описуФото без опису

Фото без опису

Фото без опису

     Ініціатором і спонсором цієї акції став житель села Дмитрушки, батько учениці 5 класу, Синиця Сергій Анатолійович. Понад 50 саджанців грецького горіха з його розсадника були посаджені учнями біля школи.

Фото без опису

  Памятаймо, що тільки наші добрі справи збережуть чарівний світ природи і життя на Землі! Нехай ним буде сповнене серце кожного з Вас! Творіть добро скрізь і завжди!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора