18 жовтня 2019 року подружжя Цілевичів Володимир Данилович і Світлана Онуфріївна, з села Дмитрушки відзначили свій діамантовий ювілей – 60 років спільного подружнього життя.

Дата: 21.10.2019 12:59

Шістдесят років – це більше, ніж півстоліття. Шістдесят – ціла епоха, що одночасно і лякає, і захоплює. За ці довгі роки Ви стали прекрасним подружжям, ідеальними батьками: батьком і матір'ю, бабусею і дідусем, прабабусею та прадідусем.... – нехай цей список продовжується до нескінченності ще багато й багато років! Ви – приклад кохання, яке не в'яне, і ніжності, яка не вмирає. Зі святом, любі наші ювіляри! Нехай ваше життя буде сповнене лише позитивними емоціями! Нехай доля підносить лише добрі новини і сюрпризи! Здоров'я Вам і безмежного кохання!

З глибокою повагою,

Дмитрушківський сільський голова ТЕТЯНА БОРИСІВНА ШЕВЧУК,

депутати та працівники виконавчого комітету Дмитрушківської сільської ради.