Осінній бал у Старобабанівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.

Дата: 19.10.2019 20:16
Кількість переглядів: 1184

  Осінь... Золота пора... Скільки приємного, таємничого, цікавого вона несе з собою. Недарма про неї так багато написано віршів, пісень, оповідань. І, мабуть, немає такого художника, який би не оспівав осінь на полотні.
    Жовкне, опадає листя. Ідеш по вулиці, а під ногами відчуваєш шепіт кленових, дубових, липових листочків. Здається, що кожен із них розповідає свою осінню казку, свою коротеньку історію.
    Опустили берези свої жовті коси. А вітер розчісує їх. Тихо шелестить листя, ніби про щось розмовляє. Прийшла до дерев осінь і принесла їм золотисті стрічки.
   16 та 17 жовтня  до Старобабанівської  школи теж завтала Осінь, яка урочисто відкрила «Осінній бал» для учнів 1-8 класів, який проходив у два етапи: 16 жовтня для учнів 1-4 класів, де королем та королевою осені стали Комісар Євгенія та Адаменко Єгор (1 клас) та 17 жовтня для учнів 5-8 класів, де титул короля та королеви здобули учні 6 класу Демидовська Діана та Василенко Олександр. 
  Всі учасники балу отримали медалі, дипломи з різних номінацій, чудовий настрій та безліч позитивних емоцій.
  Велика подяка за цікаво проведене та організоване дійство учням 8 класу та класному керівникові Бондаренко Ніні Михайлівні.

 

  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора