Своє триріччя учасники клубу за інтересами “Мальва” з села Пугачівка, святкували в Софіївці.

Дата: 19.10.2019 20:01

Працівниками Пугачівської сільської бібліотеки  і клубу 12 жовтня 2016 року було створено клуб за інтересами«Мальва».

ЇЇ керівником стала майстер по в’язанню гачком і шпицями Дрружиніна – Забродова Вікторія Вікторівна.

Сьогодні це не просто колектив, це – творча пугачівська родина, де панує повага, взаєморозуміння і підтримка. Ці люди різні за віком, за професіями,за напрямками творчої діяльності, але їх об’єднує  любов до прекрасного, до живого невимушеного спілкування.

Їхні роботи неодноразово прикрашали районні, обласні, сільські виставки. А також виготовляли подарунки своїм односельчанам на свята.