Конкурс учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка, в селі Старі Бабани.

Дата: 17.10.2019 11:03

З метою виховання в школярів почуття гордості за свій народ, любові до історії рідного краю та її видатних особистостей  у Старобабанівській загальноосвітній школі було проведено Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка.
    Йому передувало урочисте відкриття, на якому була представлена відеопрезентація «Жива душа поетова святая, жива в простих його речах…» для широкого шкільного загалу в рекреації першого поверху та виставка літератури у шкільній бібліотеці «Шляхами великого Кобзаря».
       15  учнів школи взяли участь у конкурсі та виконували завдання, що сприяли розкриттю мовних знань, практичних навичок, творчих здібностей і дали можливість піднести престиж української мови й літератури в молодого покоління. Тематика завдань була звернена до особистості Т.Г.Шевченка, його творчості й долі, а також спрямована на духовні цінності, сімейні традиції, любов до рідного села, бережливе ставлення до природи.