A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Дмитрушківська громада
Черкаська область, Уманський район

Першість Старобабанівської загальноосвітньої школи з легкої атлетики.

Дата: 17.10.2019 10:57
Кількість переглядів: 246

     16 жовтня 2019 року відбулися спортивні змагання на першість школи з легкої атлетики серед команд учнів 5 – 11 класів. Змагання проводилися з метою подальшого розвитку фізкультурно – оздоровчої та масової роботи, а також виявлення найспритніших спортсменів школи.
         У командному заліку серед учнів 5 – 8 класів:
І місце – 6 клас набравши 266 балів;
ІІ місце – 5 клас – 248 балів;
ІІІ місце – 8 клас - 209 балів;
ІV місце – 7 клас – 191 бал;
серед учнів 9 – 11 класів: 
І місце – 9 клас набравши 230 балів;
ІІ місце – 11 клас – 220 балів;
ІІІ місце – 10 клас - 124 бали.
Переможці та призери змагань 5 – 8 класи:
у бігу на 30 м серед юнаків та дівчат:
І місце – Кравчук Максим (7 клас); Соболенко Поліна (6 клас); Сінькевич Вероніка (8 кл.);
ІІ місце – Спільніченко Максим (6 клас); Плахотнюк Вікторія (8 клас);
ІІІ місце – Сурков Вадим (8 клас); Гуліка Олена (7 клас).
Стрибок у довжину з місця серед юнаків та дівчат:
І місце – Спільніченко Максим (6 клас); Діденко Віталіна (6 клас);
ІІ місце – Кравчук Максим (7 клас); Сінькевич Каміла (6 клас);
ІІІ місце – Ямковенко Антон (6 клас); Сінькевич Вероніка (8 клас); Плахотнюк Вікторія (8 клас). 
Стрибок у довжину з розбігу серед юнаків та дівчат:
І місце – Кравчук Максим (7 клас); Сінькевич Вероніка  (8 клас);
ІІ місце – Ямковенко Антон  (6 клас); Соболенко Поліна (6 клас);
ІІІ місце – Степанішин Микола (5 клас); Діденко Віталіна  (6 клас). 
Метання малого м’яча на дальність:
І місце –  Ямковенко Антон  (6 клас);  Сінькевич Вероніка (8 клас);
ІІ місце – Кравчук Максим  (7 клас); Валєвич Ольга (7 клас);
ІІІ місце - Сурков Вадим  (8 клас);  Гуліка Олена (7 клас).
 Переможці та призери змагань 9 – 11 класи:
бігу на 60 м серед юнаків та дівчат:
І місце – Штаферун Олександр  (9 клас); Кривдюк Анастасія  (9 клас);
ІІ місце – Кравчук Едуард (11 клас); Козин Валерія (11 клас);
ІІІ місце – Корунець Вадим (11 кл.); Гавришко Діана (11 кл.).
Стрибок у довжину з місця серед юнаків та дівчат:
І місце – Штаферун Олександр (9 клас); Кривдюк Анастасія  (9 клас);
ІІ місце –  Кравчук Едуард (11 клас);  Козин Валерія  (11 клас);
ІІІ місце –  Корунець Вадим (11 клас);  Гавришко Діана (11 клас).
Стрибок у довжину з розбігу серед юнаків та дівчат:
І місце – Штаферун Олександр (9 клас); Кривдюк Анастасія  (9 клас);
ІІ місце – Кравчук Едуард  (11 клас); Козин Валерія (11 клас);
ІІІ місце – Вощенко Максим (10 клас); Руссу Наталія  (10 клас). 
Метання малого м’яча на дальність:
І місце –  Корунець Вадим  (11 клас); Козин Валерія  (11 клас);
ІІ місце – Вощенко Максим  (10 клас); Кривдюк Анастасія (9 клас);
ІІІ місце – Адаменко Владислав (10 кл.);  Руссу Наталія  (10 клас).
Найкращі результати  по всіх видах показав учень 9 класу Штаферун Олександр.

 

Вітаємо всіх учасників та бажаємо подальших перемог.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора