Сьогодні, 15.10.2019 в селі Гереженівка відбулася тематична година-концерт, присвячена Дню Захисника України та Дню Україського Козацтва.

Дата: 15.10.2019 15:21

В історії нашої Батьківщини є багато подій, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі.

14 жовтня – важлива дата. Вона поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День утворення Української Повстанської Армії, а віднедавна й День захисника України.

З цієї нагоди вже 15 жовтня, в селі Гереженівка відбулася тематична година-концерт, присвячена Дню Захисника України та Дню Україського Козацтва, який підготували вихованці Гереженівського СБК та художній керівник Гереженівського СБК - Ольга Савченко .

На свято прийшли учні молодших класів, учителі, жителі села. Дітям було цікаво подивитись на виступи учасників та взяти участь у вікторині.

Також, сільським бібліотекарем - Юлією Криловою, було підготовлено виставку художньої літератури до свята.