Дата: 14.10.2019 20:10

В селі Старі Бабани традиційно провели свято осені "Саджай", присвячене Дню Вільного Козацтва. Активна молодь та часті відвідувачі будинку культури, висадили близько 30ти садженців плодових та декоративних дерев на території БК та Любительського ставу. Та перед висадкою учасники заходу слухали патріотичну лекцію та захоплюючі історії про наших предків козаків від директора будинку культури. Дивизом акції стали слова "Дерево = Добро", адже ми знаємо з якими проблемати зіткнулось людство після вирубки лісів та викиду в повітря шкідливих речовин. Це вже не перша акція яку проводить молодь села, та закликає всіх жителів громади садити дерева, чи то на улицях чи в себе вдома.