Привітання з днем юриста!

Дата: 08.10.2019 11:44

Шановні юристи!
       Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста, яке об’єднує усіх, хто стоїть в обороні конституційних прав та свобод наших громадян, сприяє розбудові демократичної, правової Української держави – держави для людей.

Бути юристом почесно і відповідально. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Щодня до правників за порадою та допомогою звертаються безліч громадян.

Прийміть слова глибокої вдячності за високий професіоналізм, активну участь у поширенні правових знань та посиленні соціального захисту жителів нашої громади.

Бажаємо Вам  непереможного здоров’я, ентузіазму, оптимізму, бадьорості та сил,  не знати помилок та невдач, утоми і безвиході. Нехай усі справи успішно фінішують, а в особистому житті  буде щастя, спокій та любов.

З глибокою повагою,

Дмитрушківський сільський голова ТЕТЯНА БОРИСІВНА ШЕВЧУК

Депутати та працівники виконавчого комітету Дмитрушківської сільської ради.