Всесвітній день захисту тварин у Старобабанівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.

Дата: 03.10.2019 15:27
Кількість переглядів: 3071

    4 жовтня – Всесвітній день захисту тварин. Відзначається в день пам’яті Святого Франциска Ассизького (засновника відомого чернечого ордену францисканців, помер 4 жовтня 1226), релігійного мислителя і філософа, який проповідував любов до всього живого на Землі. Трепетне ставлення до будь-якого прояву життя, до всіх істот, які живуть, здатність співчувати і відчувати їх більш гостріше своєю  власною душею зробили його святим, шанованим у всьому світі.
      До Дня захисту тварин в усіх класних колективах Старобабанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів пройшли уроки Доброти під загальною назвою «Ми відповідаємо за тих, кого приручили» з метою виховання любові до тварин, поваги до вірності, відданості домашніх улюбленців; почуття відповідальності за приручених тварин, розуміння цінності та недоторканності іншого життя.
    Діти розповіли про своїх домашніх улюбленців, читали вірші про тварин, розповідали притчі про відданість четверолапих своїм господарям, а для учнів початкової школи члени учнівської ради  Старобабанівської загальноосвітньої школи провели пізнавальну гру "Брати наші менші", цікаві запитання, ребуси та кросворди стали повчальними та корисними для дітей.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора