Всесвітній день захисту тварин у Старобабанівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.

Дата: 03.10.2019 15:27
Кількість переглядів: 3004

    4 жовтня – Всесвітній день захисту тварин. Відзначається в день пам’яті Святого Франциска Ассизького (засновника відомого чернечого ордену францисканців, помер 4 жовтня 1226), релігійного мислителя і філософа, який проповідував любов до всього живого на Землі. Трепетне ставлення до будь-якого прояву життя, до всіх істот, які живуть, здатність співчувати і відчувати їх більш гостріше своєю  власною душею зробили його святим, шанованим у всьому світі.
      До Дня захисту тварин в усіх класних колективах Старобабанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів пройшли уроки Доброти під загальною назвою «Ми відповідаємо за тих, кого приручили» з метою виховання любові до тварин, поваги до вірності, відданості домашніх улюбленців; почуття відповідальності за приручених тварин, розуміння цінності та недоторканності іншого життя.
    Діти розповіли про своїх домашніх улюбленців, читали вірші про тварин, розповідали притчі про відданість четверолапих своїм господарям, а для учнів початкової школи члени учнівської ради  Старобабанівської загальноосвітньої школи провели пізнавальну гру "Брати наші менші", цікаві запитання, ребуси та кросворди стали повчальними та корисними для дітей.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора