До уваги одержувачів житлових субсидій.

Дата: 02.10.2019 09:21

Громадянам, які протягом неопалювального періоду поновили документи на призначення житлової субсидії, та в них не відбулося змін в складі сім’ї, соціальному статусі та не здійснено покупку чи набуття іншим законним способом права власності на майно, вартість якого більша ніж 50 тисяч гривень, не придбано транспортний засіб, що підлягає державній реєстрації і з дати випуску якого минуло менше п’яти років (крім мопеда), не потрібно поновлювати документи в жовтні місяці. Житлова субсидія в такому випадку буде перерахована на опалювальний період без звернення заявника.

Водночас наголошуємо, що відповідно до п. 90 Постанови КМУ від 21.10.1995 № 848 (із змінами) громадянин, якому призначено житлову субсидію, зобов’язаний протягом 30 календарних днів поінформувати структурний підрозділ з питань соціального захисту населення про виникнення обставин, зокрема щодо:
- зміни складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) членів домогосподарств;
- зміни соціального статусу членів домогосподарства;
- зміни у складі сім’ї члена домогосподарства;
- зміни переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання;
- зміни переліку витрат на управління багатоквартирним будинком;
- зміни управителя, виконавця комунальних послуг, створення об’єднання;
 - будь-хто із складу домогосподарства або член сім’ї особи із складу домогосподарства придбав транспортний засіб, що підлягає державній реєстрації і з дати випуску якого минуло менше п’яти років (крім мопеда);
 - будь-хто із складу домогосподарства або член сім’ї особи із складу домогосподарства здійснив купівлю або іншим законним способом набув право власності на земельну ділянку, квартиру (будинок), транспортний засіб (механізм), будівельні матеріали, інші товари довгострокового вжитку або оплатив (одноразово) будь-які послуги (крім медичних, освітніх та житлово-комунальних послуг згідно із соціальною нормою житла (в тому числі понаднормової площі житла у випадку, зазначеному у пункті 10 цього Положення) та соціальними нормативами житлово-комунального обслуговування) на суму, яка на дату купівлі, оплати, набуття права власності в інший законний спосіб перевищує 50 тис. гривень.