З днем кадрового працівника вітаємо Ларису Сергіївну.

Дата: 01.10.2019 09:09

Наш найкращий кадровий працівник.

Ларисо Сергіївно, Ви як колекціонер підбираєте для Дмитрушівської сільської ради найкращі, рідкісні та висококваліфіковані кадри. Будучи професіоналом, Ви завжди вимагаєте професіоналізму від інших, і маєте на це повне право. За це ми Вас цінуємо і захоплюємося Вашими здібностями та вміннями.

Вітаємо Вас зі святом  кадрових працівників - касти, здатної підібрати колектив, якому не страшна ні криза, ні конкуренти. Нехай сформована Вами команда радує своїми досягненнями, новими успішними проектами та перемогами! Бажаємо повного задоволення від роботи, великої гордості за грамотно підібраний штат професійних працівників, сприятливих умов для здійснення задуманого. Нехай Ваша праця буде оцінена і винагороджена по достоїнству, а відпочинок буде ідеальним!

З глибокою повагою,

Дмитрушківський сільський голова ТЕТЯНА БОРИСІВНА ШЕВЧУК

Депутати та працівники виконавчого комітету Дмитрушківської сільської ради.