У суботу, 28 вересня 2019 року, відзначив свій ювілей – 30 років від дня заснування Зразковий акробатичний колектив «Весела дітвора» .

Дата: 01.10.2019 08:44

ДИТЯЧИЙ АКРОБАТИЧНИЙ КОЛЕКТИВ «ВЕСЕЛА ДІТВОРА» ВІДЗНАЧИВ СВІЙ 30 РІК НАРОДЖЕННЯ.

У суботу, 28 вересня 2019 року, відзначив свій ювілей – 30 років від дня заснування Зразковий акробатичний колектив «Весела дітвора» створений  на базі Старобабанівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів, керівник Роговенко Наталія Володимирівна.

На святковий концерт, який відбувся у сільському Будинку культури, зібрались багато шанувальників, учасників та друзів «Веселої дітвори» з числа творчої інтелігенції міста та району.

Привітати з визначною датою акробатичний колектив завітали поважні гості:

• директор школи Ольга Фіголь,

• голова Дмитрушківської  ОТГ  Тетяна Шевчук,

• голова Уманської районної  ради  Оксана Супрунець,

• староста села  Валентина Мельниченко,

• директор дошкільного закладу «Лісовичок» Наталя Спужак,

• приватний підприємець Володимир Лазебник,

• представник адміністрації  Старобабанівської  виправної колонії -  Альона Адаменко,

• керівники господарств: директор «ДУКРА агро» с. Роги Йоханн   Венцль,  Олександр   Попелюх

• голова ФГ «Колос»  Іван   Галюк,

• голова ФГ «Зозуля» Сергій Миколайович,

• випускники: Оксана Косар, Олена Костенко, Діана Адаменко

• та багато інших.

На початку свята слово надали художньому керівнику Зразкового акробатичного колективу «Весела дітвора» Наталії Роговенко.  Вона висловила щирі слова вдячності за духовну і моральну підтримку своїм вихованцям, глядачам, шанувальникам і гостям свята, за матеріальну і фінансову підтримку, допомогу і співпрацю.

Зразковий акробатичний колектив «Весела дітвора» - яскраве, самобутнє явище в історії мистецької культури району, вони дарують прекрасні виступи, чудовий настрій, приємні хвилини відпочинку. Вдячні глядачі бурхливими оплесками зустрічали юних акробатів.

Як завжди на День народження було багато подарунків і солодощів. Керівник колективу та його учасники щиро дякують за подарунки та турботу.

Фото без опису?Фото без опису