"Туризм - це круто" - саме під таким гаслом пройшов всесвітній день туризму в Старобабанівській  школі.

Дата: 30.09.2019 09:31
Кількість переглядів: 1460

     "Туризм - це круто", "Один день подорожі змінює більше, ніж рік вдома", "Залізничний квиток дарує більше надій і сподівань ніж лотерейний", "Картинка на природі краща від картинки в смартфоні"... Саме під такими гаслами пройшов всесвітній день туризму в Старобабанівській  школі,  який традиційно відзначають 27 вересня кожного року.
    Цього дня учні мали змогу взяти участь в спортивних змаганнях. На яких, як завжди перемогла дружба. А ще в цей день на подвір'ї школи стартував велопробіг " Стежками рідного села", учні та вчителі мали змогу проїхатися улюбленими куточками свого села. Заїхавши на сільський стадіон, влаштували велоперегони, зморені, але задоволенні повернулись до школи і домовились, що обов'язково  і надалі велоперегони матимуть місце в нашій школі...
    І справді, туризм - це рух, а рух це життя, тому цей спосіб захоплення є не аби який корисний для учнівської молоді, що допомагає підтримувати фізичну форму, покращує патріотичне виховання, і суттєво розширює світогляд учнів. Мабуть жодне інше заняття не дає такої можливості розвивати стільки освітніх компетентностей, як туризм.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора