Інформуємо жителів Дмитрушківської громади!

Дата: 18.09.2019 16:41

Дмитрушківська сільська рада впродовж 9 місяців 2019 року надає субвенцію установам, які обслуговують населення  громади, а саме:

• Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) – сільська рада фінансує  заробітну плату соціальним працівникам, які обслуговують людей похилого віку.

• Управлінню праці та соціальному захисту населення – сільська рада перераховує кошти на пільговий проїзд автомобільним та залізничним транспортом.

• Центру первинної медико-санітарної допомоги - сільська рада дофінансовує заробітну плату  медичному персоналу фельдшерсько-акушерських пунктів та амбулаторій, а також фінансує заробітну плату молодшому медичному персоналу.

Доводимо до відома жителів громади, що фінансування  перерахованих установ здійснюється щомісячно та  станом на 15.09.2019  кошти перераховані в повному обсязі.