Колектив сільської ради та депутати Дмитрушківської сільської ради щиро вітають Дяченко Тетяну Василівну - депутата сільської ради, та діловода села Гереженівка, з днем народження!

Дата: 17.09.2019 13:38

Світанки сяють,скупані в росі,

У серці радість розквіта іскриста,

І мрії хай збуваються усі.

Хай молодість Ваша ще довго квітне,

Усмішка сяє на Ваших устах,

І лиш хороше, радісне, привітне,

Вам в житті перетинає шлях!

З днем народження!

Колектив сільської ради та депутати Дмитрушківської сільської ради щиро вітають -Дяченко Тетяну Василівну  - депутата сільської ради, та діловода села Гереженівка, з днем народження! В радісний і світлий День народження хочемо побажати щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день повниться веселим і милим відчуттям, гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею! Щастя і радощів у домівку, здоров’я і благополуччя родині, натхнення і творчості для душі! Хай сонце заглядає у вікна, а щастя в серце!