З метою забезпечення стабільної епізоотичної ситуації зі сказу тварин на території Уманського району розпочнеться осіння планова пероральна імунізація диких м'ясоїдних тварин проти сказу повітряним методом.

Дата: 13.09.2019 09:51
Кількість переглядів: 377

   Уманське міськрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області повідомляє, що з метою забезпечення стабільної епізоотичної ситуації зі сказу тварин на території Уманського району та відповідно до розпорядження Головного Державного ветеринарного інспектора України від 28.08.2019 № 70 «Щодо організації заходів з проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин у 2019 році» у Черкаській області розпочнеться осіння планова пероральна імунізація диких м'ясоїдних тварин проти сказу повітряним методом (орієнтовно у вересні 2019 року, в залежності від погодних умов, в т.ч. у вихідні дні).

   Розповсюдження принад, які містять високоімунну безпечну вакцину проти сказу, буде здійснюватися авіатранспортом над лісовими та сільськогосподарськими угіддями, поза територіями населених пунктів та водойм. Принада безпечна для людей і тварин, має вигляд брикетів розміром із сірникову коробку з різким запахом м'ясокісткового борошна. У середині приманки знаходиться капсула з вакциною проти сказу.

   Враховуючи викладене, із метою забезпечення обізнаності населення з питань проведення пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу,  інформуємо населення щодо початку проведення осінньої кампанії з проведення пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу та застерегаємо, що:

- при виявленні принад не брати їх руками і не переносити з місця на місце чи забирати додому;

- застерегти дітей, що у разі виявлення принад з вакциною гратись ними заборонено;

- не розламувати та не розбивати виявлені принади з вакциною. у найкоротші терміни.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора