День знань у Старобабанівській ЗОШ.

Дата: 04.09.2019 18:49
Кількість переглядів: 505

  Цьогоріч у Старобабанівськів школі Свято першого дзвоника відбулося у новому форматі. У навчальному закладі його провели у формі квестів, ігрових заходів та «світового кафе». Кожний вчитель, адміністрація, класний керівник підійшов до проведення заходу особливо та підібрав для своїх учнів, батьків цікаві форми роботи і цим зробив День знань цікавим та насиченим. Так, зокрема, у рамках святкової програми учні 1 класу подорожували різноманітними станціями школи, адже школа для них - це незвідана Країна Знань та відкриттів.
   На імпровізованому уроці – зустрічі школярі разом з батьками виготовляли плакати на тему «Для мене Україна це …» та «Моя школа у майбутньому», які потім презентували батьки на загальношкільних батьківських зборах. 
     На урочистій лінійці з вітальним словом до учнів, батьків, вчителів та гостей звернулися директор школи О.В.Фіголь, виконуюча обов’язки сільського голови В.С.Мельниченко та секретар виконавчого комітету Дмитрушківської ОТГ В.М. Овчіннік.
    Так, завдяки проведенню Дня знань у новому форматі, вдалося забезпечити позитивні емоції та довільне спілкування, обмін враженнями та багатопланову контактність усіх гостей свята.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора