Колектив Дмитрушківської Громади та депутати сільської ради щиро вітають чудову людину та чарівну жінку - Дзисюк Аллу Василівну з Днем народження!

Дата: 28.08.2019 11:18

Щиро вітаємо чудову людину та чарівну жінку - Дзисюк Аллу Василівну  з Днем народження! Яка сумлінно та віддано пропрацювала більше 29 років секретарем Дмитрушківської сільської ради. Неодноразово нагороджувалася грамотами Уманської районної ради та Уманської районної державної адміністрації.

В радісний і світлий День народження хочемо побажати щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день повниться веселим і милим відчуттям, гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею! Щастя і радощів у домівку, здоров’я і благополуччя родині, натхнення і творчості для душі! Хай сонце заглядає у вікна, а щастя в серце!

Нехай цвітуть під небом синьооким
Ще довго-довго дні й літа,
А тиха радість, чиста і висока,
Щоденно хай до хати заверта!
Бажаємо здоров’я, сонця у зеніті,
Любові, доброти і щастя повен дім,
Нехай у серці розкошує літо
І соняхом квітує золотим.
Хай постійний успіх, радість і достаток
Сипляться до вас, немов вишневий цвіт,
Хай життєвий досвід творить з буднів свята,
Господь дарує довгих-довгих літ!