Кожна наша  думка, кожне слово про Україну і для  України.

Дата: 28.08.2019 10:43

Кожна наша  думка, кожне слово про Україну і для  України.

23 серпня  в  селі  Собківка   жителі Дмитрушківської  громади    привітали  один  одного  з національним святом,  і  згуртованою  родиною      розгорнули     великий   синьо-жовтий    «Стяг  Незалежності» . Ініціативу  підтримали  керівники  громади, учасники АТО,ООС  та  їх матері, активні жителі, молодь та діти громади.  Величаво   прозвучав Гімн  України, після якого  розпочався   патріотичний флешмоб  «Я люблю  Україну свою» у виконанні     хореографічного колективу  «Колорит»  Собківського СБК, керівник Любов Заремба.

З холодним розумом та гарячим серцем  оберігали  наш  спокій у важких польових умовах Донбасу   учасники    АТО, ООС,  тому знайшли своє достойне визнання  серед  своїх   земляків. За мужність, патріотизм, самовідданість і відвагу у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України грошові  винагороди     вручив    директор  СТОВ «Степ 2000»  - Гончарук   Олександр Володимирович.

- «Сьогодні ми святкуємо День Державного прапора, а  вже завтра,  28-й рік народження нашої держави України. Тож нехай ці  свята об’єднують  усіх українців  і  вселяють  у кожного з нас гордість за нашу країну! Миру усім нам, мудрості та процвітання рідній  громаді, рідній  землі!», - привітала  усіх присутніх голова Дмитрушківської  громади         Тетяна  Борисівна Шевчук.

Після урочистої церемонії відбувся святковий концерт  «Мій  оспіваний  край»  під час якого   Почесними грамотами  Дмитрушківської сільської   ради  були  нагороджені  люди, що досягли  успіху  у різних сферах життя  громади, представники  освіти,  охорони  здоров?я  та  культури:

-Василенко  Руслана Вікторівна - медична сестра   амбулаторії  загальної  практики  сімейної    медицини  села  Дмитрушки

-Аркуша     Анатолій   Олексійович  -  вчитель  фізкультури  Собківського НВК.

-Янковенко Людмила  Олексіївна   -  завідувачка  Пугачівської бібліотеки філії.

-Байбус  Сергій   Михайлович  -  директор   сільського комунального  підприємства  «Дмитрушки».

А далі,  жителі  Собківки  приймали  мистецькі   вітання   з  Днем Села  від   аматорів сцени   з усіх куточків  Дмитрушківського краю. Родзинкою свята стали виступи   володарів    Гран- Прі, переможців   міжнародних  фестивалів та конкурсів  зразкового дитячого акробатичного колективу  «Весела дітвора»  Старобабанівської ЗОШ, керівник  Наталя Роговенко та  хореографічного   колективу  «Колорит» Собківського СБК, керівник Любов Заремба.

Паралельно урочистості та святкові заходи відбувалися й у інших населених пунктах  Дмитрушківської  громади. Тематичні урочисті заходи також відбулися у Дмитрушках, Гереженівці,  Старих Бабанах та Гродзево. Змістовні концертні програми підготували для присутніх  виконавці  аматори   місцевих  закладів  культури.