Дмитрушківська громада запрошує на святкування Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України.

Дата: 01.08.2019 16:07

Шановні жителі та гості  Дмитрушківської   об`єднаної територіальної громади!

Запрошуємо вас взяти участь у святкуванні  з нагоди  Дня Державного Прапора України, 28-ї річниці Незалежності України.

• 19 серпня    о 18.00  в  с. Пугачівка   святкування   Дня  Села
  • 23 серпня  о 18 00  в с. Гродзеве  в приміщені  Сільського клубу - тематичний вечір  «Єдина країна – рідна Україна» .
  • 24 серпня   о  10.00 в  с. Гереженівка     біля адмінбудівлі  - святковий  захід   з нагоди  Дня  Державного прапора  та Дня Незалежності  України «Любіть всім серцем Україну»
  • 24  серпня    о 18.00   в с.  Дмитрушки    урочистості   та  святкова програма  з нагоди   Дня  Незалежності  України.
  • 25 серпня   о  18.00  в с. Старі Бабани  -  святкова  програма    з нагоди   Дня Незалежності  України .

23  серпня  в с. Собківка  відбудуться святкові заходи з нагоди Дня прапора України,  28-ї річниці Незалежності України та Дня Села

На Вас чекають:

- Урочиста  частина

- Акція   «Стяг Незалежності» де  всі учасники свята разом з  місцевими   воїнами АТО - захисниками  України    розгорнуть   12 метровий    Державний прапор .

- Патріотичний  Флеш- моб « Я люблю Україну свою»

- Святковий розважальний концерт   за участі    місцевих  аматорів та  творчих   колективів     Дмитрушківської  громади.

- батути, солодка вата,  канатна доріжка;

Подарунки,  тату, танці, пісні, розваги, пригощання стравами «польової кухні»,   роздрібна  торгівля  виробів  народних майстрів ,  та багато інших приємних моментів.