На початку червня 2019 року дитячий вокальний ансамбль «Радість» Дмитрушківської ЗОШ взяв участь у Міжнародному дитячому фестивалі «Діти -дітям».

Дата: 11.07.2019 19:15

На початку червня    2019 року   дитячий вокальний ансамбль «Радість»   Дмитрушківської ЗОШ   взяв  участь у Міжнародному  дитячому фестивалі «Діти -дітям». З  метою підтримки співдружності дітей і співпраці учителів, вивчення ними культур інших народів,   фестиваль щорічно проходить в польському місті Познань, і вже став символом  польсько-української дружби.

Представники польської сторони забезпечили дуже гостинний прийом для усіх запрошених   дитячих колективів  з міст побратимів  різних країн,  тепло зустріли  і  наших   Дмитрушківських дітей, захоплюючись їх майстерністю і творчими здібностями. Окрім    мистецьких   заходів  для   всіх учасників фестивалю  були  організовані дружні  спортивні змагання   на стадіоні  Університету  фізичного виховання.

А ще    наш колектив   влаштував   невеликий концерт     у  школі  №3 міста Гнєзно, Республіки Польща, саме з цим навчальним закладом   Дмитрушківська  загальноосвітня  школа  І-ІІІ  ступенів  підписала   договір про міжнародну співпрацю.

Для  колективу – це були найнезабутніші дні,  побували на різноманітних екскурсіях, про все це подбали організатори,   відвідали   зоопарк та   аквапарк. Вихованці «Радості» також побували на   концерті  філармонії  в     одному  із самих   старовинних  та красивих    костелів.

- Такі  події, це, передусім, досвід, - розповідає керівниця ансамблю Юлія Петрівна. - Діти й  керівники  знайомляться з  мистецтвом інших країн, вчаться один в одного, запозичують ідеї. Щиро дякуємо  усім меценатам, які долучились до організації цієї поїздки:  голові  села  Дмитрушки  Шевчук Тетяні Борисівні, депутату обласної ради Олегу Васильовичу Баштану, депутату Дмитрушківської  сільської ради Кисілю Євгену Анатолійовичу, директору Гереженівської хлібопекарні Дроню Віталію Володимировичу.

Ця поїздка принесла  безліч позитивних емоцій, нових вражень та цікавих знайомств.