7 липня в серці Гереженівки, відбулося свято Івана Купала та Дня села!

Дата: 09.07.2019 15:37

Найфеєричніший захід в серці Гереженівки. Велика кількість гостей з всієї Дмитрушківської громади та жителі села Гереженівка – мали змогу насолодитися святковою програмою свята Івана Купала та Дня села Гереженівка!

Відкрили свято привітальним словом:

• голова Дмитрушківської територіальної громади – Шевчук Тетяна Борисівна,
  • секретар сільської ради - Бень Людмила Валеріївна,
  • заступник сільського голови - Богачук Тетяна Іванівні

Творчі колективи клубних закладів району, села Гереженівка  та Дмитрушківсьої  громади прийняли активну участь у святковому дійстві, а саме:

• Дітки співочого гуртку «Співочі перлинки» Гереженівського  СБК, керівник гуртка – Савченко О.О.
  • Неймовірна, маленька красуня – Наталія Середенко, з виконанням захоплюючого східного танцю.
  • Вокальний ансамбль Дмитрушківського СБК, керівник Світлана Берднікова,
  • Вокальний дует Старобабанівського СБК у складі Почапської Анастасії та Олександра Костенка.
  • Ансамбль української пісні «Родичі» Дмитрушківського СБК, керівник Раїса Галочка.
  • Вокальний ансамбль «Кумоньки» Іванівського СБК, керівник Галина Календрузь.
  • Вокальний ансамбль «Коралі», Дмитрушківського СБК.

Справжні, традиційні українські гуляння – плетення вінків, водіння хороводу, виступи народних колективів громади, виступ діток гуртківців села Гереженівка, а ще смачні частування  короваєм, кашею та юшкою,  безліч інших розваг, які мали нагоду побачити гості свята.

Справжнім сюрпризом для гостей свята став приїзд народного депутата України – Антона Яценка! Антон Володимирович привітав жителів села зі святом Івана Купала та днем села, побажав всім здоров’я, радості й достатку.

Головним подарунком від Антона Яценка  став виступ – українських естрадних співаків, музикантів, народних артистів України – братів Яремчуків.

Щасливі, усміхнені обличчя дітей та дорослих красномовніше слів говорять про те що захід сподобався кожному, і ми працюємо в правильному напрямку, відроджуючи національні традиції, і організовуючи такі етнічні святкування.

Організатори свята дякують да допомогу у проведенні святкування:

• Сільському голові Дмитрушківської громади – Шевчук Тетяні Борисівні,
  • секретарю сільської ради - Бень Людмилі Валеріївні,
  • заступнику сільського голови в селі Гереженівка - Богачук Тетяні Іванівні,
  • діловоду села Гереженівка – Дяченко Тетяні Василівні,
  • начальнику  відділу культури Дмитрушківської громади – Багрій Ользі Василівні,
  • колективу сільської ради та депутатам Дмитрушківської сільської ради,колективу  Дмитрушківського та Старобабанівського СБК.
  • Орендарю ставків села Гереженівка – Білику Олегу Петровичу,
  • Соціальному працівнику села Гереженівка – Михайловиній Юлії  Василівні,
  • Керівницту "Гереженівка Хліб".