Дата: 09.07.2019 15:19

7 липня у селі Пугачівка відбулося святкування Івана Купала – свята здоров’я, молоді, кохання, свята здійснення бажань.  Кажуть, що у цей день дуже сильна енергетика, небо відкрите для прохання.

Існує легенда про квітку папороті, яка, нібито, з’являється в купальську ніч. А коли розцвітає, чується наче постріл, наче грім. Ліс зашумить, загуде… І висока стрілка вмить виросте, на ній з’явиться червона, невиданої краси вогняна квітка, яка розквітне, а пахощі підуть по всьому лісу. І навколо неї з’являться добрі духи-душі предків, які також радіють.

Тож, слідуючи легенді, у селі Пугачівка відбулися святкові  дійства.    Завдяки активній співпраці завідуючої сільської бібліотеки Янковенко Л.О. , завідуючого сільського клубу Ситника М.М. та молоді села.

Загалом «купальські» святкування  пройшли   весело, додали мешканцям села гарного настрою, приємних вражень та емоцій.