В районі пройшли святкові заходи з нагоди Дня Конституції, Дня молоді та Дня державної служби.

Дата: 27.06.2019 10:37

26 червня, напередодні відзначення Дня Конституції України, з нагоди Дня державної служби та Дня молоді в актовій залі управління агропромислового розвитку райдержадміністрації відбувся урочистий захід та святковий концерт. Сюди завітали керівники району, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, виконавчого апарату районної ради, ветерани державної служби, селищний та сільські голови, депутати різних рівнів, представники громадськості.

Урочистості розпочалися з акапельного виконання державного гімну України.

Потому усіх присутніх з потрійним святом привітали:

• перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Жорницький,
  • голова районної ради Оксана Супрунець,
  • голова Дмитрушківської ОТГ Тетяна Шевчук,
  • секретар Паланської ОТГ Світлана Шмалій.

З нагоди свята Дня Конституції України, та з нагоди Дня державної служби та Дня молоді за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі почесними грамотами Дмитрушківської громади були нагороджені працівники громади:

• Світлана Берднікова  – керівник народного хорового колективу «Терниця» Дмитрушківського СБК;
  • Наталія Роговенко - керівник зразкового   акробатичного  колектива «Весела дітвора»  Старобабанівської  ЗОШ;
  • Олена Рибалко - директор Собківського СБК
  • Катерина Бень - завідувач бібліотеки в селі Гереженівка.

Матеріал частково був взятий з

відділлу взаємодії з громадськістю

апарату Уманської райдержадміністрації