В селі  Дмитрушки  відбулися урочистості з нагоди святкування 23 –ї річниці Конституції України  та Дня молоді.

Дата: 28.06.2019 10:28
Кількість переглядів: 1177

    День Конституції – державне свято України, святкується  щорічно  28 червня  на честь прийняття  Конституції України  у 1996 році.  Це – знаковий для українців день, бо в цей день ми, після багатьох років неприйняття і дискусій отримали основоположний документ найвищої юридичної сили.  І ми, як ніхто інший, відповідальні перед Богом, власною совістю, попередніми, нинішніми та прийдешніми поколіннями за державу, на сторожі якої стоїть Основний Закон. 

   Напередодні,  27  червня    в селі  Дмитрушки  відбулися урочистості з нагоди святкування 23 –ї річниці Конституції України  та Дня молоді, адже саме нинішнім юнакам та дівчатам, жити і творити Незалежну європейську державу.

     Із Днем Конституції та святом молодості, краси і сили учасників урочистостей привітала  голова   Дмитрушківської  сільської  ради   Тетяна Борисівна  Шевчук.

 

  Побажала  щоб  демократичні засади, які   закріплені  Конституцією  стали  реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийшов  до серця кожного  громадянина нашої держави,  міцного здоров’я,  творчої  енергії, незалежних думок,  бути  справедливими та впевненими у своїх силах.

Окрасою  урочистого заходу   став дитячий вокальний  ансамбль «Радість» Дмитрушківської ЗОШ, керівник Юлія Мазура.

   Хвилиною мовчання  вшанували пам’ять всіх загиблих борців за свободу і незалежність України, під духовний гімн України «Боже, великий єдиний»   присутні    поклали  квіти до погруддя  Тараса Григоровича  Шевченка.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора