Ансамбль  української пісні «Родичі» Дмитрушківського  СБК, керівник  Раїса Галочка стали учасниками святкувань одного із наймістичніших українських свят – свята Івана Купала, що  відбулося   в  с. Родниківка.

Дата: 24.06.2019 14:17

Ой на Івана, та й на Купала

Нічка чарівна настала.

Дівчина віночок із квітів сплела

До матінки - річки вона підійшла.

Над річкою тихо схилилась,

За течією віночок пустила,

Бо звичай такий здавна у нас є.

Хто мріє зустріти щастя своє,

Вінок до води опускає

На парубка свого чекає.

Як хлопець віночок дістане

Дівчина коханою стане.

Це свято повір’я, ще має,

Що квітка чарівна у лісі зростає

І цвіт свій вона віддає,

Як ніч на Купала у нас настає!

Цю квітку, якщо ти дістанеш

- Людиною магічною станеш.

А квітка свій цвіт віддає

Лише на Купала, як ніч настає!

Ансамбль  української пісні «Родичі» Дмитрушківського  СБК, керівник  Раїса Галочка стали учасниками святкувань одного із наймістичніших українських свят – свята Івана Купала, що  відбулося   в  с. Родниківка   22 червня.

У свята Івана Купала давні язичницькі корені: спочатку свято на честь Сонця відзначалося в день Літнього сонцестояння, а після введення християнства, до нього приурочили свято Різдва Іоанна Хрестителя, яке за старим стилем відзначалося 24 червня.

Час провели чудово: раділи життю, веселилися та в черговий раз мали змогу поринути в дивовижний світ народних традицій української минувшини.