І регіональний тур обласного мистецького свята «Мистецька толока»,у якому взяли участь представники нашої громади:- дует  у складі  Костенка О. та Почапської А. Старобабанівського СБК та феєричний зразковий акробатичний колектив "Весела дітвора".

Дата: 18.06.2019 10:38
Кількість переглядів: 629

«Без толоки, як без руки: ні хати не зробиш, ні сіна не скосиш!» Здавна наші предки розуміли, що гуртом — толокою — легше працювати і так само гуртом весело відзначати результат спільної праці. Тож, наслідуючи давні народні традиції,       в  селі Берестівець  що на Уманщині, 15 червня   відсвяткували   І регіональний  тур  обласного   мистецького свята  «Мистецька толока».

Жителі   громади  та  села  представили власну майстерність у декоративно-ужитковому мистецтві, вишиванні, образотворчому мистецтві, кулінарії та багато чому іншому.

Гості толоки мали змогу насолодитися  творчістю  талановитих колективів  Дмитрушківської громади, які також  завітали на  свято. У  власних  виступах показали  справжню душу і  щирість: вокальний дует  у складі  Олександра  Костенка та Анастасії  Почапської   Старобабанівського СБК  та феєричний    зразковий дитячий  акробатичний  колектив «Весела дітвора». Додому повернулися  з Грамотами, Дипломами  учасника , цінними подарунками   та     гарним  настроєм.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора