12 червня відбувся обласний професійний, бібліотечний семінар.

Дата: 14.06.2019 09:33

З метою удосконалення діяльності публічних бібліотек області в умовах децентралізації та функціонування закладів в мережі об’єднаних територіальних громад 12 червня в Христинівській  ЦРБ відбувся обласний професійний семінар : Жашківського, Монастерищенського, Христинівського,  Уманського, Тальнівського районів.

Взяли участь в семінарі :

• представники органів влади Христинівського району,
  • завідівчка методичного відділу Черкаської ОУНБ - Н.Вітавська,

провідні фахівці обласної універсальної наукової бібліотеки:

• Зимовець А.Ю. – завідувачка методичного відділу ЧОБД т
  • головний бібліотекар НМВ ОУНБ  - Долгушина Т.В.;
  • директора та методисти центральних бібліотек Христинівського, Уманського, Монастирищанського, Жашківького, Тальнівського,  Маньківського  районів  й представники об’єднаних територіальних громад (ОТГ) даних районів.
  • директор Уманської РЦБ - Кравчук Л.М.;
  •  завідувач методичним відділом Уманської РЦБСВдовиченко Г.В.
  • бібліотекарі  з Дмитрушківської ( Давидюк Л.Ф. та Бень К.І. )та Паланської  (Порощук А.ВГромади.

Завідувач науково-методичного відділу  обласної  універсальної наукової бібліотеки імені Тараса Шевченка - Вітавська Н. Д. надала фахові консультації  щодо трансформації мережі публічних бібліотек Черкащини у процесі реформування місцевого самоврядування та бачення діяльності бібліотек в нових умовах.

Всі присутні були щиро вдячні господарям – працівникам  Христинівської  ЦРБ, і організаторам семінару та висловили побажання про необхідність організації подібних заходів у майбутньому.