31 травня 2019 року Собківський будинок культури разом з гуртківцями відвідали екскурсію  "Українську хату" с. Полянецьке . Де взяли участь в розважальні програмі . Екскурсія приурочена до Міжнародного дня дітей .

Дата: 01.06.2019 10:06

1 червня – Міжнародний день захисту дітей. Це і веселе свято для самих дітей, і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

У Міжнародного дня дітей є прапор. На зеленому тлі, який символізує зростання та гармонію, навколо знаку Землі, розміщені фігурки – червона, жовта, синя, біла і чорна. Ці людські фігурки символізують різноманітність і терпимість. Знак Землі, розміщений в центрі, – це символ нашого загального дому.

Дітки з здоволенням взяли участь у вигтовленні ляльки-мотанки.

Діти повернулися задоволені та вражені їхні емоції не передати словами.

Милі діти,
Щастя квіточки!