Під девізом «Діти – наше майбутнє!» - в Старих Бабанах пройшло свято до день захисту дітей.

Дата: 01.06.2019 09:46

«Діти повинні жити у світі краси, гри, казки,
музики, малюнка, фантазії, творчості».
                                                         Василь Сухомлинський

Традиційно, 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ? прекрасне свято радості та надії. Як стверджують джерела, це одне з найстаріших міжнародних свят.

Відзначили його і в нашому таборі «Сузір’я»  під девізом «Діти – наше майбутнє!».

Програма була дуже різноманітна. На першому поверсі школи відбулася творча виставка учнів, батьків та вчителів. У нас працювали: салон краси, манікюрний кабінет, станція  «Умілі ручки», англомовний загін "Лінгвіст", учні демонстрували  свої таланти в знаннях з англійської мови, в «Караоке» та конкурсах. Порадував школярів святковим концертом зразковий акробатичний колектив «Весела дітвора» та учні - аматори, які веселили присутніх та фотографувалися з ними у костюмах звірят.

Відбулись спортивні змагання між командами учнів та командою вчителів,в якій, звичайно, перемогла дружба. Додому діти пішли веселі і задоволені, ласуючи солодким морозивом.

Любі дітки! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого прийдешнього. Ви – наше майбутнє, майбутнє нашої держави. Тому зичимо вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів.

Щастя вам, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах!