РІШЕННЯ.Про затвердження складу громадської ради при виконавчому комітеті Дмитрушківської сільської ради.

Дата: 24.05.2019 10:10

ДМИТРУШКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

УМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

23 травня 2019 року                                                                                       № ­­­65

Відповідно до статті 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 16 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у м. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996             (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 квітня 2019р. №353), беручи до уваги протокол № 1 від 22.05.2019 установчих зборів для формування складу громадської ради при виконавчому комітеті Дмитрушківської сільської ради  та звернення голови установчих зборів Адаменко А.А. виконавчий комітет        вирішив:

1. Затвердити склад громадської ради при виконавчому комітеті Дмитрушківської сільської ради (додаток1).

2.  Повноваження  ініціативної групи припинити.

3.  Рішення набирає чинності з дня оприлюднення на офіційному веб-сайті Дмитрушківської сільської ради.

4.  Додатки № 1 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на відділ юридичного забезпечення та державної реєстрації (Гейко Р.Г.).

Сільський голова                                                   Т.Б. Шевчук