22 травня 2019 до села Старі Бабани прибула делегація фермерів із Німеччини.

Дата: 23.05.2019 15:26

Ця цікава зустріч була організована директором та засновником ТОВ «Дукра Агро»  Йоханом Венцелем.

Сільський голова Дмитрушківської сільської ради Тетяна Шевчук, секретар сільської ради Людмила Бень, в. о. старости села Старі Бабани, начальник відділу культури Ольга Багрій та начальник відділу кадрів Лариса Галімон  гостинно зустріли іноземну делегацію, провели коротку екскурсію селом Старі Бабани. А переглядаючи презентацію , яку підготували працівники культури, гості змогли ознайомитись з особливостями та історією села.

Справжньою родзинкою зустрічі став концерт, участь в якому взяли аматорські колективи села Старі Бабани та Мошурів. Іноземні гості були приємно вражені виступом зразкового акробатичного колективу «Весела дітвора», чоловічого ансамблю «Старобабанівські музики», вокального ансамблю «Зоряниця». Приємно було бачити серед учасників концерту гостей  - танцювальні колективи з с. Мошурів Маньківського району.

На завершення свята гостей частували смачним українським короваєм.