Колектив сільської ради та депутати Дмитрушківської сільської ради щиро вітають головного бухгалтера Руденко Наталію Петрівну з днем народження!
Дата: 20.05.2019 10:01
Кількість переглядів: 569
Скільки років тобі не питаєм
Хай зозуля рахує в гаю,
Ми із тими літами вітаєм,
Що постукали в душу твою.
Те бажаєм, що щастям звуть люди,
Хай усмішка не сходить з лиця,
Хай життя твоє піснею буде,
А цій пісні не буде кінця.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/26261442/bb2f27a4cffc9864cb9505a02ae08989.jpg)
Колектив сільської ради та депутати Дмитрушківської сільської ради щиро вітають головного бухгалтера Руденко Наталію Петрівну з днем народження! В цей чудовий день від усього серця хочемо побажати Вам виконання всіх бажань. Нехай збудуться всі мрії! Нехай успіх, радість і натхнення стануть постійними супутниками. Нехай голова крутиться тільки від надлишку енергії і щастя. Бажаємо, щоб Вас завжди оточували радісні і щирі посмішки Ваших рідних. Ще, звичайно ж, хочеться побажати, щоб Ви завжди залишалися такою ж неповторною і чарівною. З днем народження!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/26261442/2e03899b09d02f070270ea2e88cd7d6a.jpg)
« повернутися