16 травня у Старобабанівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся День вишиванки і все подвір’я замайоріло різнобарвними візерунками української вишивки.

Дата: 17.05.2019 07:09

Усе навколо завмирає,
Коли вдягаю вишиванку.
Лиш серце радісно палає,
Мов промінь сонця на світанку.

Вишиванка стала для нас не просто одягом, торговою маркою чи витвором мистецтва. Українська вишиванка – це свого роду сімейний оберіг, символ, який пройшов крізь покоління, єднає рід і вшановується як святиня. Маючи таку красу, ми отримуємо енергію наших предків, пишаємось минулим та гордо дивимось у майбутнє. Це символ, який об’єднує українців, незалежно від мови, якою вони спілкуються, віросповідання чи політичних поглядів. Тож  цей день вважається  по-справжньому святковим у нашій школі. Традиційно учні та вчителі вийшли на спільне фото, щоб показати свою єдність і солідарність з усім своїм народом. Після уроків відбувся святковий концерт «Вишиванка – це мій оберіг» під час якого учні співали пісень про Україну, символи – кольори та вишиваночку.

Проведення такого свята продемонструвало, що вихованці школи разом з вчителями та односельчанами  відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.