Собківчани відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури й традицій свого народу.

Дата: 16.05.2019 11:45
Кількість переглядів: 476

Усе навколо завмирає, 

Коли вдягаю вишиванку. 

Лиш серце радісно палає, 

Мов промінь сонця на світанку. 

Коли вдягаю вишиванку, 

Немов в любові признаюся 

Своїй країні ніжно й палко, 

Вдягну і Господу молюся.

За мир та спокій в Україні! 

Щоб вишивані візерунки 

У долю кожної родини 

Внесли приємні подарунки!

 

   У культурі практично будь - якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка яскравий приклад і підтвердження цьому.

   

   Вишиванка - це наша національна гордість. Ще з самої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров'я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам'яті. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини. 

 

    День вишиванки в Україні у 2019 році припадає на 16 травня. У це свято українці одягаються у вишиванки та прогулюються своїми містами та селами. Цей день немає ніякого політичного підгрунтя, свято покликане популяризувати українську культуру і традиції.

      16 травня Собківчани не були осторонь цього свята. Дрес-кодом дня в нашому селі була вишиванка, і все село змайоріло різнобарвними візерунками української вишивки.

    День вишиванки - поки ще не офіційне свято і відносно нове народне свято, покликане сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. 

   Проведення такого дня продемонструвало, що Собківчани відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури й традицій свого народу


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора