Собківчани відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури й традицій свого народу.

Дата: 16.05.2019 11:45

Усе навколо завмирає,

Коли вдягаю вишиванку.

Лиш серце радісно палає,

Мов промінь сонця на світанку.

Коли вдягаю вишиванку,

Немов в любові признаюся

Своїй країні ніжно й палко,

Вдягну і Господу молюся.

За мир та спокій в Україні!

Щоб вишивані візерунки

У долю кожної родини

Внесли приємні подарунки!

У культурі практично будь - якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка яскравий приклад і підтвердження цьому.

Вишиванка - це наша національна гордість. Ще з самої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров'я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам'яті. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

День вишиванки в Україні у 2019 році припадає на 16 травня. У це свято українці одягаються у вишиванки та прогулюються своїми містами та селами. Цей день немає ніякого політичного підгрунтя, свято покликане популяризувати українську культуру і традиції.

16 травня Собківчани не були осторонь цього свята. Дрес-кодом дня в нашому селі була вишиванка, і все село змайоріло різнобарвними візерунками української вишивки.

День вишиванки - поки ще не офіційне свято і відносно нове народне свято, покликане сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу.

Проведення такого дня продемонструвало, що Собківчани відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури й традицій свого народу