VІ Міжнародний фестиваль – конкурс хореографічного мистецтва «GLOBAL – DANCE» - 2019

Дата: 14.05.2019 11:23

VІ Міжнародний фестиваль – конкурс хореографічного мистецтва

«GLOBAL – DANCE» - 2019

11 – 12 травня 2019 року в міському будинку культури м. Умань відбувся VІ Міжнародний фестиваль – конкурс хореографічного мистецтва«GLOBAL – DANCE» - 2019,в якому взяли участь гуртківці ДЮКФП,  учні Старобабанівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, учасники Зразкового акробатичного колективу «Весела дітвора» у складі: Літвішко Ангеліни, Сілявської Даші, Пурчел Софії, Соболенко Поліни, Вахоцької Софії, Василенко Вероніки, Валєвич Ольги, Сінькевич Вероніки,  Діденко Ілони, Діденко Віталіни, Плахотнюк Валерії, Плахотнюк Вікторії, Вахоцької Поліни, Маркелової Софії, Степанішиної Софії, Кирій Кіри, Литвиненко Марії, Печенюк Маргарити, Заворітньої Софії -Нани, Демидовської Богдани, Трачук Віри, Оніані Дарини, Сінькевич Каміли керівник Роговенко Наталія Володимирівна.

Його мета - розвиток хореографічного мистецтва, налагодження  творчих та дружніх відносин між хореографічними колективами України, поширення інтересу до різних напрямків хореографічного мистецтва, ознайомлення учасників хореографічних колективів з одним із чудес України - неповторним дендрологічним парком «Софіївка». Фестиваль об’єднав більше  двох тисяч учасників різноманітних хореографічних номінацій з різних куточків України, Польщі. До складу журі конкурсу ввійшли провідні спеціалісти у галузі хореографії.

Виступ акробатичного колективу «Весела дітвора» завжди викликає  неймовірні захоплення у глядачів.Наш колектив виконав чотири номери у різних номінаціях та вікових категоріях.Члени  журі відзначили колектив за виконавську майстерність. В результаті - зразковий акробатичнийколектив  «Весела дітвора» за акробатичну композицію «Квіткова галявина» в номінації естрадний танець, молодша вікова категорія виборов третє місце; акробатична композиція «Мир над Україною» середня вікова категорія – перше місце;номер «Парад планет» змішана вікова категорія – перше місце; акробатична композиція «Пробудження» номінація сучасний танець, середня вікова категорія – друге місце.

Фестиваль завершився феєричною дискотекою, святковою ходою хореографічних колективів центральною площею міста та традиційним нагородженням учасників та їх керівників. Колектив нагороджено дипломами, кубками, медалями та солодощами від організаторів фестивалю.Вітаємо учасників із блискучими результатами! Бажаємо подальших перемог та творчих злетів!

Керівник

зразкового акробатичного