П Р О ЕК Т Р I Ш Е Н Н Я. Про встановлення туристичного збору на території сіл Дмитрушківської сільської ради.

Дата: 13.05.2019 15:57

ДМИТРУШКІВСЬКА  СІЛЬСЬКА   РАДА

УМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П Р О ЕК Т   Р I Ш Е Н Н Я

___________________ року                                                                     №___/VІІ

с.Дмитрушки

Про встановлення  туристичного збору на

території  сіл  Дмитрушківської  сільської ради

Відповідно до статті 7, пункту 10.3 статті 10, пункту 12.3 статті 12, статті 268 Податкового кодексу України  та керуючись  пунктом 24 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  Дмитрушківська  сільська рада

вирішила:

1. Встановити на території  сіл Дмитрушківської  сільської ради  туристичний збір.

2. Затвердити Положення про порядок обчислення та сплати туристичного збору на території  сіл  Дмитрушківської  сільської ради  згідно з додатком.

3.Оприлюднити рішення в засобах масової інформації або в інший можливий спосіб.

4. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва (голова комісії  Кожухівська І.О. ).

5. Рішення набирає чинності  з  1 січня 2020 року.

Сільський голова                                             Т.Б.Шевчук

Додатки додаються