П Р О Е К Т Р I Ш Е Н Н Я.Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік.

Дата: 13.05.2019 15:36

ДМИТРУШКІВСЬКА  СІЛЬСЬКА   РАДА

УМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П Р О Е К Т    Р I Ш Е Н Н Я

____________________ року                                                              №____/VІІ

с.Дмитрушки

Про встановлення ставок та пільг із

сплати земельного податку

на  2020 рік

Керуючися абзацами другим і третім пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України та пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Дмитрушкіська сільська рада

вирішила:

1. Установити на території  сіл  Дмитрушківської  сільської  ради:

1)ставки земельного податку та затвердити положення про порядок  обчислення  та сплати плати за землю  згідно з додатком 1;

2)пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 2.

2. Оприлюднити рішення в засобах масової інформації або в інший можливий спосіб.

3. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва (голова комісії  Кожухівська І.О. ).

4. Рішення набирає чинності  з  1 січня 2020 року.

Сільський  голова                                                       Т.Б.Шевчук

Додатки додаються.